architektura

Nowoczesny minimalistyczny projekt domu – Dom M w Niemczech

nowoczesny-dom-architektura-minimalizm

Wybór odpowiedniego domu nie jest łatwym zadaniem. Na rynku jest wiele pięknych i wygodnych domów o stabilnej konstrukcji. Podjęcie właściwej decyzji zależy od innych konkretnych potrzeb. W dzisiejszych czasach robi się minimalistycznie Projekt domu Preferowany ze względu na ciekawą strukturę, praktyczny układ pomieszczeń i elegancką elewację.

minimalistyczny projekt domu przekonuje kamienną fasadą

Minimalizm projekt domu kamienna fasada

Jeśli szukasz odpowiedniego Projekt domu pozwól, aby Dom M Cię zainspirował. Ten rewelacyjny budynek z przytulnym patio i eleganckim wnętrzem to więcej niż trafny wybór – to inwestycja, która na pewno jest tego warta. Dom M został opracowany jako projekt w 2008 roku. W 2012 roku nadal jest bardzo nowoczesny. Projektanci z Agencja Titus Bernhard mieć to Projekt domu zaprojektowany. Położony na przedmieściach Monachium w Niemczech, w cichej okolicy z dużą ilością zielonych łąk i świeżego powietrza, dom fascynuje kamienną fasadą.

minimalistyczny projekt domu w Niemczech fascynuje eleganckimi wnętrzami

szary-zestaw-sof-czarny-dywan-kominek-salon

Drewniane łóżko w sypialni z cegły

Harmonię panującą na zewnątrz można odczuć także w środku. Klasyczne materiały, takie jak beton, szkło, metal i drewno, nadają salonowi nowoczesny wygląd. Gładkie powierzchnie inspirują w nowoczesnej kuchni, białe sofy w salonie kontrastują z ciemną podłogą. Przytulny kominek i duża sofa obiecują wiele przytulnych wieczorów z rodziną. Szklane drzwi i duże okna wpuszczają do domu dużo światła. Wiele dzieł sztuki uzupełnia współczesność Projekt domu.

Minimalistyczna architektura patio przy basenie

Dzieła sztuki jako dekoracja w sypialni

proste wewnętrzne oświetlenie sufitowe

Białe meble do salonu

gładkie-białe-meble-salon-podłogi drewniane

Nowoczesna minimalistyczna kuchnia

nowoczesna minimalistyczna wyspa kuchenna

Nowoczesne wnętrze – klatka schodowa

nowoczesna dekoracja wnętrz;

Nowoczesna fasada ze szklaną ścianą

Minimalizm domu ze szklaną ścianą