architektura

Nowoczesny drewniany dom w środku lasu

nowoczesny drewniany dom ze szklaną fasadą

Architekt Nils Finne wnosi do sceny architektonicznej wyraźnie skandynawski styl – ten Drewniany dom. Urodzony w Norwegii, uzyskał tytuł magistra architektury na Harvard School of Design w 1980 roku. Dziesięć lat później założył FINNE Architects i od tego czasu rozwija projekty renowacji w USA i Norwegii. Zawsze pracuje nad całą gamą projektów, które przywiązują dużą wagę do szczegółów.

Nowoczesny dom drewniany – innowacyjna architektura ze Skandynawii

nowoczesny domek - front

Jego projekty skupiają się na wyraźnych liniach, których efekt określa mianem „rzemieślniczej nowoczesności”. Ma jasną strategię zrównoważonego rozwoju: tworzenie lepszego środowiska w taki sposób, aby jak najmniejszy wpływ na nasze potrzeby energetyczne był zaspokajany, a ochrona zasobów naturalnych jest rozpowszechniana w inteligentny i odpowiedzialny sposób.

Ekologiczny design – dom wakacyjny w środku lasu

ciekawa aranżacja zewnętrzna - willa w lesie

Sprawdź jego elegancki projekt Lake Forest Park, jeden niesamowicie zaprojektowany Drewniany dom ze zrównoważonym designem – zielonymi materiałami i ogrzewaniem promiennikowym pod podłogami lastryko, które stworzyło źródło ciepła o maksymalnej efektywności energetycznej. Projekt jest oczywiście wykonany z drewna, kamiennego kominka i świetlików, które zapewniają naturalne światło w korytarzu dwupiętrowego salonu i oferują widok na okoliczne lasy. Łazienka ma przepiękne okna i mnóstwo luster, a wannę umieszczono w przeszklonym rogu ściany.

Eleganckie wnętrze w nowoczesnej willi

Dom wakacyjny - nowoczesny salon

Szklane ściany otaczające wnętrze w Dom pracuj nad otwartą koncepcją, ale z korzyścią dla prywatności. Nils pracuje zgodnie z nowoczesnymi zasadami, ale jednocześnie zachowuje humanistyczną jakość ze względu na duży nacisk na drobne szczegóły, kunszt i częste stosowanie naturalnych elementów, takich jak drewno, cegła i kamień.

nowoczesny wystrój wnętrz - sypialnia

Dom wakacyjny - elegancka aranżacja kuchni

Dom wakacyjny - eleganckie okno do aranżacji wnętrz

Dom wakacyjny - elegancka dekoracja wnętrz

Dom wakacyjny - elegancka łazienka w aranżacji wnętrz

przepiękna willa - elegancki wystrój wnętrz - detale z drewna