architektura

Nowoczesny dom „Ross Street” – dzieło sztuki w Melbourne

nowoczesny dom stalowy - ciekawa elewacja

Ross Street House w Melbourne jest taki nowoczesny dom wykonane z drewna, cynku i betonu, zaprojektowane przez Robert Mills Architects. Odmieniają to poziome markizy z cynku, spiralne schody, chromowane kolumny i bezramowe okna nowoczesny dom w dzieło sztuki. Detale z drewna i szkła podkreślają design.

Nowoczesny design – minimalistyczny dom w Melbourne

nowoczesna nieruchomość - schody kręcone - design

Wystrój wnętrza charakteryzuje się lekkim i nowoczesnym stylem, a duże okna wpuszczają światło nowoczesny dom pozwolić. Na zewnątrz na całej długości północnej ściany znajduje się basen 13,5. Rzeźbiarskie stalowe schody, zainspirowane pracą architekta Davida Chipperfielda, stoją pośrodku na parterze i prowadzą na drugie piętro, które jest oświetlone przez okrągłe okno na dachu i oferuje nieskończony niebiański widok.

innowacyjny pomysł z Australii – nowoczesny dom „Ross Street”

nowoczesny świetlik do domu - ciekawy design

Obszary wewnętrzne w nowoczesny dom są minimalistyczne i stylowe. Chłodna stal nierdzewna, wyraziste linie i biała paleta kolorów sprawiają, że dom wygląda nowocześnie i luksusowo. Materiały różnią się od amerykańskiego dębu, wapienia i betonu po lakier o wysokim połysku, chrom i szkło. Dążenie do długowieczności zachęciło do stosowania wysokiej jakości powierzchni i wyposażenia.

minimalistyczne wnętrze w betonowym domu

nowoczesny wystrój wnętrza domu - minimalistyczna architektura

Staranne planowanie przestrzenne w nowoczesny dom maksymalizuje dostępną przestrzeń i ułatwia poruszanie się między przestrzenią wewnętrzną i zewnętrzną, co było fundamentalne dla klientów. Niska pozioma platforma tworzy liniowe połączenie i płynnie łączy się z otwartym dziedzińcem, a korytarz potwierdza to połączenie między sypialnią główną, sypialnią gościnną i łazienką. Wentylację naturalną zapewniają automatyczne drzwi przesuwne oraz otwarte, płynące przestrzenie wewnętrzne. Drzwi obrotowe prowadzą do gabinetu na końcu kuchni. Ten wyrafinowany, zrównoważony i harmonijny projekt oferuje kilka innowacyjnych i ciekawych detali.

innowacyjny projekt domu - wyposażenie kuchni

nowoczesny dom z tyłu