architektura

Nowoczesny dom prefabrykowany – 8 modułowych, wydajnych i mobilnych domów prefabrykowanych

dom energooszczędny oslo Rintal Eggertsson Architekci

To nowoczesny dom prefabrykowany na nowo definiuje budowę domów. Ci, którzy je preferują, wymieniają zalety, takie jak niskie ceny, lepsza konstrukcja, ich ekologiczne i elastyczne właściwości. Nowoczesne domy prefabrykowane były przez lata rozbudowywane i rozbudowywane. Nie są już dwupokojowymi chatami bez wody w domu. Domy modułowe mogą rozciągać się na kilka tysięcy metrów kwadratowych na kilku kondygnacjach. Zebraliśmy dla Ciebie 8 niesamowitych projektów, abyś mógł uzyskać więcej informacji o tym nowym trendzie.

1. Nowoczesny dom prefabrykowany w Kalifornii od Marmol Radziner

nowoczesny dom prefabrykowany marmol radziner california basen

nowoczesne domy prefabrykowane Marmol Radziner w Kalifornii kolorowa sofa projekt

nowoczesne prefabrykowane wyposażenie wnętrz domu szklane drzwi przesuwne

Dom prefabrykowany Marmol Radziner weranda

Tutaj jest nowoczesne niskie koszty utrzymania Dom, który ucieleśnia również naszą ideę wymarzonego domu! Ten dom wakacyjny, zapewniający ciszę i spokój, został zbudowany z łatwych w utrzymaniu i łatwych do wymiany materiałów, takich jak betonowe podłogi i metalowa siding. Zadaszony ganek oferuje zabawę na świeżym powietrzu przy każdej pogodzie. Szklane drzwi przesuwne, które są wysokie od podłogi do sufitu, harmonijnie łączą przestrzeń wewnętrzną i zewnętrzną. Minimalistyczny wystrój wnętrz przerywają niesamowite nowoczesne meble, a kolorowe plamy koloru dodają wnętrzu żywych akcentów.

2. Nowoczesny dom prefabrykowany Gerolda Pelhama – NOMADHOME

nowoczesny dom prefabrykowany nomadhome gerold pelham mobiles

nowoczesne prefabrykowane rolety nomadhome ganek

Dekoracja wnętrz Nomadhome kolorowy dom rodzinny

Wybudowany nowoczesny dom prefabrykowany Nomadhome

Mobilne prefabrykowane szklane okna domu Nomadhome

W duchu nowoczesnych domów prefabrykowanych architekt Gerold Pelham funkcjonalny design połączony ze stylem i elegancją. NOMADHOME nie zna granic, jeśli chodzi o geografię. Wybierz swoją lokalizację, złóż zamówienie, a 8 do 10 tygodni będzie Twoją dostawą NOMADHOME. Pelham zaprojektował ten prefabrykowany dom, nie tracąc z oczu nowoczesnej rodziny. Modułowa konstrukcja zapewnia efektywne wykorzystanie przestrzeni wewnętrznej i żaden narożnik nie został zaniedbany.

3. Mobilny i modułowy dom prefabrykowany firmy MIMA

nowoczesny dom prefabrykowany na zamówienie MIMA

modułowe prefabrykowane szklane drzwi MIMA

nowoczesny dom prefabrykowany modułowa konstrukcja MIMA

dom prefabrykowany autorstwa architektów MIMA oświetlenie

Te mobilne domy modułowe inspirowane są japońską architekturą i dedykowane elastycznej rodzinie. Ta wyjątkowa koncepcja życia od Architekci MIMA dosłownie na zamówienie. Te nowoczesne domy prefabrykowane są projektowane zgodnie z wybraną lokalizacją, wielkością i wymaganiami dotyczącymi pomieszczeń. Architekci MIMA wygenerują projekt specjalnie dla Ciebie. Wnętrza zaprojektowano z myślą o prostocie i funkcjonalności. Uwielbiamy szklaną fasadę, która naprawdę otwiera to minimalistyczne wnętrze na naturę.

4. Modułowe domy prefabrykowane w stylu rustykalnym

modułowy dom prefabrykowany zasada lego One Add-A-Room

domy prefabrykowane o konstrukcji modułowej

nowoczesne domy modułowe elastyczne Lego construction domy prefabrykowane Ekologiczny dom Onen Add-A-Room

Duńskie studio Na i szwedzka firma Add-A-Room połączyły rustykalny styl wiejskiego domu i dodatkową przestrzeń życiową. One + House to kompaktowy projekt domu oparty na zasadzie Legos – wystarczy dodać elementy, aby zbudować konstrukcję. Każdy moduł ma powierzchnię 15m2 i jest zbudowany z lokalnych materiałów szwedzkich. Ekologicznie zrównoważony, przyszłościowy projekt. Potrzebujesz więcej miejsca? Nie ma problemu! Po prostu dodaj kolejny moduł, aby podwoić swoją przestrzeń.

5. Mały dom z prefabrykatów robi duże wrażenie – nowoczesny weeHouse nowoczesne domy prefabrykowane Alchemy Architects wee house

mobilny dom prefabrykowany Ciężarówka Alchemy Architects

wyposażenie podłogi drewniane dom prefabrykowany Alchemy Architects

Alchemy Architects nowoczesna prefabrykowana kuchnia z drewna

weehouse projekt wnętrz Alchemy Architekci

WeeHouse of Alchemy Architekci mini willa! Ten kompaktowy dom prefabrykowany zadomowi się w prawie każdym środowisku, o ile można do niego dojechać samochodem dostawczym! weeHouse opiera się na nowoczesnej estetyce, efektywnym wykorzystaniu przestrzeni i inteligentnej adaptacji technologii prefabrykowanego domu. Jednostka podstawowa zaczyna się od pojedynczego modułu i może być rozbudowana do systemu dwumodułowego. W domu zastosowano materiały, takie jak solidne drewno, stal i duże okna, które podkreślają tę współczesną, kompaktową konstrukcję. Luksusowa bambusowa podłoga, pojemne szafy, przytulny kominek, pełna łazienka i kuchnia. Ten nowoczesny dom prefabrykowany jest wyposażony we wszelkie udogodnienia!

6. Dom z kostek i świadomość ekologiczna w Oslo, Norwegia

energooszczędny dom prefabrykowany oslo Rintal Eggertsson Architekci

kubushaus oslo zasada zrównoważonego rozwoju Rintal Eggertsson Architekci

Projektując nowoczesne i funkcjonalne domy, ludzie na północy w pierwszej kolejności myślą o klimacie. Tak więc trudna pogoda w Oslo w Norwegii odegrała dużą rolę w ostatecznym wyniku projektu Boxhome z Rintal Eggertsson Architekci. Nowoczesny projekt domu to tylko 19m2, dzięki czemu można go bez problemu ogrzać zimą. Jest to opcja przyjazna dla środowiska i opłacalna ekonomicznie. Za minimalistyczną geometryczną fasadą znajdziemy kuchnię z jadalnią, salon, łazienkę i sypialnię. Zdaniem architektów projekt kładzie nacisk na efektywne wykorzystanie przestrzeni oraz właściwe wykorzystanie materiałów i światła.

7. Mały dom z prefabrykatów w Australii

eko dom australia miedziana okładzina Casey Brown Architecture

  mini dom miedziana okładzina Casey Brown Architecture

eko dom nowoczesny dom prefabrykowany australia Casey Brown Architecture

mini prefabrykowany dom australia casey brown drugie piętro

prefabrykowany dom kostka australia Casey Brown Architecture

Ten mały dom z prefabrykatów od Casey Brown Architektura ma tylko 10 m2, o prostym kształcie sześcianu, pokryty miedzią z przeszklonym pierwszym piętrem. Rustykalny styl nawiązuje do surowego wnętrza o swobodnym, niezobowiązującym charakterze. Ten mały ekologiczny dom posiada pasywne technologie ogrzewania i chłodzenia oraz system cyrkulacji wody dla „zielonego” wyglądu.

8. Drewniane domy prefabrykowane w Tajlandii z dachem motylkowym

nowoczesny dom prefabrykowany tajlandia bambus TYIN Tegnestue

bambusowe domki mobilne TYIN Tegnestue tajlandia

bambusowe domy dach motylkowy TYIN Tegnestue

Architekci TYIN Tegnestue – niedochodowa grupa studentów architektury – zaprojektowała te niezwykłe drewniane domy z prefabrykatów, Soe Ker Tie Hias, tłumaczone jako „domy motyle” w Noh Bo, Tak, Tajlandia. Te przyjazne dla środowiska domy prefabrykowane są znane z innowacyjnej konstrukcji dachu, która umożliwia skuteczną naturalną wentylację podczas gromadzenia wody deszczowej do ponownego wykorzystania. Te kompaktowe drewniane domy są pokryte bambusem, a materiał jest tkany tradycyjną metodą i stosowany na elewacji przedniej i tylnej. Domy są prefabrykowane i montowane na miejscu. Domy są podnoszone z ziemi i posadowione na czterech fundamentach, rozwiązując problem nadmiernej wilgoci i wynikającej z niej rdzy.