architektura

Nowoczesna architektura w Brazylii

Bromelia House autorstwa Urban Recycle Architecture Studio

minimalistyczna-nowoczesna-architektura-brazylia

To nie samowite architektura nowoczesna  w Brazylii prezentuje minimalistyczny dom. Szczególną lokalizacją domu jest Salvador, Bahia, Brazylia i jego architekci – nagle powstał zespół projektowy. Nazywają się Diego Viana Gomes, Juliana Meira Araujo Aguiar i Saul Kaminsky Bernfeld Oliveira. Wszyscy przedstawiają nam własną wizję pięknego, wygodnego i oryginalnego budynku mieszkalnego pod nazwą Pracownia Architektury Urban Recycle.

nowoczesna architektura ze szklaną fasadą

nowoczesna-architektura-szklana-fasada

Bromelia House jest niesamowity? architektura nowoczesna z ciekawą podstawową koncepcją. Jest to budynek piętrowy, podzielony klatką schodową na dwie strefy. Piętro składa się z salonu, kuchni w stylu amerykańskim oraz kilku funkcjonalnych pokoi. Drugie piętro zaprojektowano z kreatywnymi i wygodnymi sypialniami i łazienkami – oczywiście dla mieszkańców i gości.

minimalistyczna nowoczesna architektura

minimalistyczny-niesamowita-architektura-dom

 ten architektura nowoczesna Bromelia House została ukończona w 2011 roku przez Pracownię Architektoniczną Urban Recycle. Wprowadza architekturę przyjazną środowisku. Architekci wolą w swoich projektach używać solidnego i znanego połączenia betonu i stali. Fasada i wewnętrzne pomieszczenia ozdobione są szlachetnym drewnem. Więc ten dom można nazwać klasyczną, praktyczną i nowoczesną architekturą w planie i konstrukcji.

minimalistyczny wystrój wnętrz

Wnętrze Bromelia House nawiązuje do minimalizmu. Widzowie mogą obejrzeć naprawdę dobrze zorganizowane i zaaranżowane sale. Światło jest tłumione przez połączone okno jedwabnymi zasłonami, dzięki czemu przytulność i harmonia niesamowitej architektury pozostaje tajemnicą przed światem zewnętrznym. Więc nikt nie może zakłócić twoich szczęśliwych i przyjemnych chwil spędzonych w tym domu.

Abigail

ciepłe kolory w aranżacji wnętrz

ciepłe-odcienie-projektowanie-wnetrz

piękny-widok-z-domu

dom energooszczędny brazylia

Dom Bromelia Brazylia krajobraz

Mapa witryny Bromelia House

Urban-Recycle-Architektura-Studio-Plan