architektura

Narrabeen Haus – urocze schronienie z minimalistyczną architekturą

Choi-Ropiha-Fighera-narabeen-dom

Jeśli szukasz domu o minimalistycznej architekturze który może być używany jako piękny i relaksujący wypoczynek, Dom Narrabeen może być dobrym przykładem. Ta niesamowita architektura zbudowana jest pod dziką przyrodą laguny Narrabeen, a jej oryginalny wygląd może zaimponować każdemu, kto kocha bohemę i niezwykłość.

Dom Narrabeen o minimalistycznej architekturze

architektura-domu-minimalistyczna

Narrabeen House to urocza kryjówka z? minimalistyczna architektura. Projekt został zaprojektowany i zrealizowany przez zespół pracujący w biurze architektonicznym Choi Ropiha Fighera. Australijczykom udało się stworzyć nietypowy dom, który jest jednocześnie wystarczająco przytulny, aby uzyskać ciszę i spokój z dużego miasta, a jednocześnie wystarczająco blisko cywilizacji i miejsca pracy.

Dom z minimalistyczną drewnianą architekturą i szklanymi elementami

minimalistyczna-drewniana-architektura-szklana

Jak każdy inny dom z minimalistyczna architektura, Narrabeen House bawi się napięciem między środowiskiem a elementami zewnętrznymi, które są wykorzystywane do tworzenia niezwykłego projektu zewnętrznego. Cudowna kryjówka o minimalistycznej architekturze w większości wykonana jest z materiałów drewnopochodnych, ale wnętrza zaprojektowano z gładkimi i lśniącymi powierzchniami wykonanymi z ceramiki i stali. Obecność pianina w domu Choi Ropiha Fighera wnosi element artystyczny w to surowe i surowe otoczenie.

Projekt wnętrz w domu Narrabeen

projekt wnętrz domu narrabeen

Konstrukcja minimalistycznej architektury, zwana Narrabeen House, stwarza iluzję przebywania w labiryncie. Wydzielone strefy w domu są przestronne i wydłużone. Kreatywne schody dzielą dom na dwie strefy – pionową i poziomą. Mozaika na podłodze ma proste kształty. Spokojny wypoczynek jest gwarantowany przy zakupie tego domu o minimalistycznej architekturze Wybierz.

Abigail

Fortepian w schronisku na środku laguny Narrabeen

fortepian-refugium-narrabeen-lagune

Meble w domu Narrabeen – schody drewniane i elementy dekoracyjne

wyposażenie-narrabeenhaus-drewniane schody-elementy-dekoracji

Łazienka w domu o minimalistycznej architekturze

dom-minimalistyczny-architektura-łazienka

Budowa domu przy domu Narrabeen – Choi Ropiha Fighera

dom-budynek-narabeen-dom-choi-ropiha-fighera

Układ pomieszczeń Domu Narrabeen

układ pokoju w domu narrabeenNowoczesny dom – plan architektoniczny

Nowoczesny plan architektury domu

Nowoczesny plan budowy domu