architektura

Modułowa, zrównoważona architektura autorstwa Campos Leckie Studio

“Laneway Housing” – Elastyczne studio artystyczne w Vancouver

modułowa-zrównoważona-architektura-laneway-obudowa-krajobraz

W ramach starań miasta Vancouver o rozwój zrównoważonej architektury i niedrogich mieszkań na wynajem, w lipcu 2009 r. uruchomili Inicjatywę Mieszkaniową Laneway. Spowodowało to pozwolenie na budowę Laneway Housing w niektórych dzielnicach mieszkaniowych Vancouver. Dom „laneway” to dom wolnostojący, który znajduje się w części garażowej domu jednorodzinnego. Muszą one znajdować się naprzeciwko pasa lub ulicy i mieć wystarczająco dużo miejsca na podwórku. Miasto Vancouver stwierdza, że ​​przed domem z „pasami” musi być wystarczająco dużo miejsca parkingowego dla co najmniej jednego pojazdu, w rzeczywistości wiele domów z „pasami” zawiera zamknięty garaż. Ważne jest, aby dozwolone były projekty tradycyjne i nowoczesne, zarówno w jedno-, jak i dwupiętrowej konstrukcji.

Modułowa, zrównoważona architektura – na zewnątrz

modułowa-zrównoważona-architektura-laneway-obudowa-zewnętrzna

Ta atrakcyjna pracownia artysty powstała w połączeniu z inicjatywą „Laneway”. Z tego powodu architekci musieli wziąć pod uwagę bardzo konkretne kryteria. Zgodnie z życzeniem klientów musieli zaplanować przestronną, 800 mkw. pracownię artystyczną. Ten sam budynek zostaje po prostu przekształcony w jednopokojowy apartamentowiec, z miejscem garażowym wkomponowanym w projekt.

Modułowa, zrównoważona architektura – Laneway Housing

modułowa-zrównoważona-architektura-laneway-obudowa

To studio artystyczne jest dobrym przykładem modułowa zrównoważona architektura. Jest uderzająco nowoczesny i niezbędny minimalistyczny w koncepcji. Główna przestrzeń w studiu jest jasna, przestronna i oferuje artystom nieskrępowaną i elastyczną przestrzeń do pracy. Całość oparta jest na prostej konstrukcji modułowy zrównoważony system form i kształtów liniowych. Istnieje wiele różnych powierzchni, które można łączyć, aby dodać stymulujące właściwości wizualne i dotykowe. Jak w każdym studiu artystycznym, najważniejsza jest jakość i ilość światła w pomieszczeniu. W tym przypadku duża szklana ściana maksymalizuje naturalne źródło światła i oferuje inspirujące widoki na zewnątrz. Proste, ale skuteczne sadzenie uzupełnia i rozszerza to modułowa zrównoważona architektura i daje poczucie stałości i połączenia z ziemią. Ważne jest, aby to modułowa zrównoważona architektura w razie potrzeby bardzo łatwo można przekształcić w jednopokojowe mieszkanie z sypialnią.

Projektowanie krajobrazu w pracowni artysty

modułowa-zrównoważona-architektura-krajobrazu

Poniższy list intencyjny od architektów podsumowuje zaangażowanie firmy w rozwój i dostawę form od nowoczesny zrównoważony Budownictwo mieszkaniowe w charakterze międzynarodowym. Stanowią inspirujący przykład tego, jak dobry projekt można połączyć z praktycznym, niedrogim i zrównoważonym mieszkaniem, aby zapewnić przyszły dobrobyt naszych zatłoczonych obszarów miejskich.

Zrównoważona architektura – projektowanie krajobrazu

Zrównoważona architektura-projektowanie-krajobrazu

Campos Leckie Studio jest poświęcone Wyzwaniu 2030, którego celem jest opracowanie i wdrożenie strategii zrównoważonego projektowania. Firma ma agendę środowiskową i działa zarówno lokalnie, jak i na arenie międzynarodowej. Oprócz chęci przekazania procentu ze sprzedaży netto organizacjom zrównoważonej pomocy, klienci przeznaczają również czas i energię na różne projekty i organizacje charytatywne na całym świecie. “

przez Jaz

Modułowa, zrównoważona architekturaDekoracja wnętrz

modułowa-zrównoważona-architektura-projektowanie wnętrz

Projekt wnętrz w pracowni artysty

modułowa-zrównoważona-architektura-wnętrza