architektura

Modne wnętrze mieszkania w kolorze białym – żywe pomysły Victora Vasilev

Biały stół do salonu-drewniany panel ścienny

Wszyscy miłośnicy minimalizmu w Obiekt mieszkalny może czerpać inspirację z tego minimalistycznego domu w Carrarze we Włoszech. Soldati House z pewnością zrobi duże wrażenie swoimi prostymi i przejrzystymi białymi meblami. Piękny przeprojektowanie wnętrz był wynikiem pracy architekta Wiktora Wasilowa. Trzypiętrowy dom o łącznej powierzchni 530 metrów kwadratowych powstał w latach 90-tych bez żadnych specjalnych koncepcji projektowych i pomysłów. Właściciele chcieli ultranowoczesnego wnętrza.

Białe umeblowanie mieszkania – wyraźne linie i styl

Purystyczny dom biały oświetlenie schody parkiet

Wiktor Wasilew zdecydował się na generalny remont. Następnie należy wykorzystać całą przestrzeń. Nie był to dom wakacyjny, ale dom rodzinny, więc celem było stworzenie obiektu o nowoczesnym wyglądzie i funkcjonalności pod każdym względem. Dla Obiekt mieszkalny wybrał trawertyn Wasilowa i indonezyjski teak.

Proste kształty w wyposażeniu domu

Biały salon sofa zestaw do zabudowy piec kominkowy

Koncepcja projektowa została oparta na prostej, kwadratowej objętości. Indywidualnie wykonane meble zostały wbudowane w ściany wewnętrzne. Tylko nieliczne są meble o klasycznym wyglądzie, które założono jako dodatek do wnętrza. Współgranie materiałów, projektów mebli i oświetlenia zaowocowało tym niesamowitym projektem. Jasne i czyste Obiekt mieszkalny został ukojony przez oświetlenie podłogowe. Wbudowane kinkiety nadają pomieszczeniu komfort, ciepło i białą poświatę.

Stół do kuchni Białe krzesło na płozie - purystyczny

Rodzinie zależało również na strefie wellness i spa w swoim domu z sauną, wanną dla czterech osób i strefą masażu – wszystko to zostało zainstalowane w piwnicy. Wymarzonym dodatkiem była sala kina domowego z dużym ekranem Obiekt mieszkalny.

minimalistyczny wystrój wnętrz

Purystyczne oświetlenie sypialni białe ściany proste wzornictwo

Pokoje dziecięce, sypialnie i pokoje gościnne znajdują się na pierwszym piętrze. Sypialnia to arcydzieło minimalizmu w aranżacji wnętrz. Niskie ławki tworzą płynne, wizualne przejście z sypialni do łazienki. Czarna umywalka w łazience skrywa baterię. Zdjęcia Obiekt mieszkalny były 2 lata po projekcie Wiktor Wasilew został doprowadzony do końca, nagrany. Świadczą o tym, jak dobry i jakościowy jest obiekt.

Sypialnia z parkietem

Białe mieszkanie sypialniane - proste pomysły na aranżację wnętrz

Oświetlenie sufitowe łagodzi atmosferę w sypialni

Pomysły na sypialnię zaprojektuj białe oświetlenie sufitowe minimalizmu

Stół do jadalni z białymi krzesłami na wspornikach

Salon biały stół jadalny lampa podłogowa-krzesło na wsporniku

Przestronna przestrzeń życiowa

Parkiet-biała okładzina ścienna schody

Korytarz do strefy wellness

Oświetlenie podłogowe do szklanych drzwi przesuwnych

Życie w bieli – biały salon

Biała sofa zestaw purystycznych pomysłów na wyposażenie wnętrz

Elegancka łazienka w czerni i bieli

Szafka łazienkowa w zabudowie półki czarne umywalki

Projekt werandy z wygodną częścią wypoczynkową

Zestaw tarasowy do siedzenia werandy