architektura

minimalistyczny dom w Los Angeles

nowoczesny projekt domu z USA

Niewiarygodne? minimalistyczny dom znajduje się w Los Angeles, Kalifornia, USA. Został zaprojektowany przez Whipple Russel Architects. Dom jest wyjątkowy, nowoczesny, po prostu rewelacyjnie zaprojektowany. Reprezentuje wysoki standard nowoczesnej architektury. Materiały zostały bardzo starannie dobrane zgodnie z architekturą domu. Minimalistyczny dom oferuje piękne widoki na LA przez szklaną fasadę.

Nowoczesny minimalistyczny dom w Los Angeles

nowoczesny dom w Los Angeles

Najlepsza rzecz w tym? minimalistyczny dom to może lokalizacja pokoju. Wszystko zostało zaprojektowane tak, aby było wielofunkcyjne i praktyczne. Granice między przestrzenią wewnętrzną i zewnętrzną łączą się dzięki szklanej fasadzie. Przepiękna okolica – ogród i basen naprawdę pozwoliły posiadłości na własną rękę. Pozostawiają to ciekawie zbudowane betonowe ściany minimalistyczny dom  wyglądać niekonwencjonalnie.

Niekonwencjonalna minimalistyczna architektura z USA

nowoczesny minimalistyczny wystrój wnętrz -salon

Wnętrze zawiera obszerny salon, wydzieloną strefę prywatną, w pełni wyposażoną kuchnię, biuro oraz piękną strefę zewnętrzną z dużym basenem. Bardzo elegancka dekoracja tworzy atmosferę zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. To minimalistyczny dom jest bardzo nowoczesny, a jednocześnie ciepły i zachęcający. Całość stylowo umeblowana.

W przeciwieństwie do innych domów, ten ma minimalistyczny dom absolutnie wszystko, czego możesz potrzebować. Po prostu nazwij to – ma to! Wszystko jest na swoim miejscu – w końcu powinien to być dom praktyczny. Nawet kiedy wchodzisz po raz pierwszy, instynktownie wiesz, jak wygląda ten pokój. Ten minimalistyczny dom to zdecydowanie jeden z najlepszych przykładów nowoczesnych wnętrz.

Rebecca T.

nowoczesny minimalistyczny wygląd zewnętrzny budynku

minimalistyczny wystrój wnętrz - dom w LA

Meble skórzane z akcentami kolorystycznymi - nowoczesny salon

elegancki teren zewnętrzny z kominkami

minimalistyczne wnętrze z żyrandolem

minimalistyczna sypialnia - szklana ściana

Drewniane elementy w minimalistycznej łaziencezewnętrzna fioletowa sofa