architektura

Mały projekt domu

Zaprojektowany przez Moon Noon

nowoczesny mały dom

Dom S Mahal znajduje się w Angpyeong-gun w Korei Południowej. Jest to nowoczesny dom, który koreański architekt Moon Hoon zaprojektował dla swojego przyjaciela. Klient poprosił o mały dom, który pasowałby do jego budżetu i codziennych potrzeb. Chciał tam mieszkać z żoną i rodzicami oraz hodować zwierzęta. Dlatego konieczne było, aby to mały projekt domu Zapewnia wystarczająco dużo miejsca dla wszystkich i posiada wewnętrzny dziedziniec dla zwierząt.

Projekt małego domu z Korei Południowej

mały dom z dziedzińcem

Architekt Moon Hoon powinien ostrożnie radzić sobie z wieloma warunkami i ograniczonym budżetem oraz wybierać niedrogie materiały. Teren, na którym zbudował, oferuje wiele zasobów – wodę, las, pole ryżowe i stal do hodowli zwierząt. To mały projekt domu należy zaprojektować w taki sposób, aby piękna okolica miała swoje własne. Projektant stworzył osobny dziedziniec dla każdego pokoju i wspólny dziedziniec – a więc w sumie 7 dziedzińców! Taras oddziela stal dla zwierząt od części mieszkalnej. Wszystkie te otwarte przestrzenie wpuszczają mały projekt domu wydają się wizualnie większe. Właściciel preferował Indie i ich kulturę, dlatego wydzielono osobne pomieszczenie na łóżka, a na dachu zbudowano sonarasi, które może służyć również jako basen.

Nowoczesny i ekscytujący projekt małego domu

ciekawy taras na dachu w nowoczesnym projekcie domu

Ograniczony budżet ledwo starczał na materiały na elewację – są twarde i zimne, jak opisuje je sam architekt. Główna część elewacji pomalowana jest na biało, jednak z braku pieniędzy powinien zdecydować się na duże zasłony z wodoodpornej tkaniny. Poruszają się i tworzą niepowtarzalną atmosferę. Ze względu na silny wiatr powinieneś później zrezygnować z zasłon. A mały projekt domu udowadnia, że ​​oryginalności nie da się kupić za pieniądze, a piękny dom można zbudować nawet przy ograniczonym budżecie.

KH Christova

nowoczesny domek z ciekawą elewacją

ciekawy projekt domu – białe zasłony

ekscytujący design - białe zasłony na dziedzińcu

nowoczesne wnętrze – czerwone zasłony w salonie

czerwone zasłony w salonie

ciekawe schody zewnętrzne z kamieniem żwirowym

ekscytujący projekt domu - biała fasada

mały dom z dziedzińcem

nowoczesny dziedziniec i taras

nowoczesna architektura – mały dom ze szklaną fasadą

nowoczesna architektura - mały dom

nowoczesny projekt domu – czerwona kuchnia

czerwona mała kuchnia

ekscytujący projekt – mały dom

ciekawy projekt - mały dom