architektura

Mała chatka w lesie urzeka rustykalnymi meblami

Drewno tarasowe duże okna drewno z recyklingu

Przedstawiamy Ci niedrogi pomysł na to, jak możesz cieszyć się wakacjami na łonie natury – wzorem projektanta wnętrz Scotta Newkirka i spędzenia wolnego czasu w jednym Chata w lesie.

Chatka w lesie na relaks na łonie natury

Oświetlenie wnętrz leśnych chaty

W tygodniu pracy stylista mody Scott Newkirk jest zawsze w ruchu. Jednego dnia pracuje nad tłem do pokazów mody w Nowym Jorku, drugiego konsultuje się z klientami i przeprowadza remonty. Ale w weekendy wiosną i latem jeździ do swojego domu Chata w lesie. Nie ma prądu, telewizora, komputera, a nawet wody. Ale tam czuje się wolny, może spać i pływać w pobliskiej rzece w ciepłe dni.

Chatka w lesie – praktyczne wyposażenie na 16 metrach kwadratowych

Drewniany dywanik stołowy do sypialni w lesie

Newkirk wykonał szkice Chata w lesie zaprojektowany w 2003 roku. Kabina zajmuje skromne 16 metrów kwadratowych, ale jej ukończenie zajęło 2 lata. Zbudowany z drewna pochodzącego z recyklingu, z balkonem i patio wyłożonym kamiennymi płytkami, budynek ma tradycyjny rustykalny wygląd. Duże okna otwierają dom na otoczenie, przesuwane szklane drzwi płynnie łączą wnętrze z zewnętrzem. W środku niczego nie brakuje – praktyczna część dzienna znajduje się na pierwszym piętrze, a przytulna sypialnia ze wspaniałym widokiem na drugim. Ozdobne wazony, obrazy i figurki w stylu wiejskim częściowo zaprojektował sam projektant, częściowo kupił. WC i łazienka znajdują się na świeżym powietrzu. To wspaniałe miejsce na relaks i odpoczynek.

Kabina w lesie – przesuwne szklane drzwi

nowoczesne kabiny leśne wakacje ciesz się letnią rzeką

Część dzienna z ciekawą rustykalną dekoracją

rustykalne pomysły na dekorację dom wiejski w stylu leśnej chaty

Pomysły na rustykalne dekoracje w stylu wiejskiego domu

Pomysły na dekoracje rustykalne zdjęcia chaty

Łazienka na świeżym powietrzu

Toaleta łazienka bezpłatny ekran prywatności bambusa nieba

Projektantka pływa w rzece

Wakacje las pomysły chata rzeka pływanie natura kamienie drzewa