architektura

Luksusowy dom letni z inspirującą koncepcją

Luksusowy dom letni z inspirującą koncepcją

nowoczesny-dom-wakacyjny-ocean-Puerto-Rico

Znajduje się w San Juan w Portoryko, ten? Domek letniskowy inspiruje inspirującą architekturą. Lato, słońce i ocean – czego chcieć więcej do szczęścia? Unikalna koncepcja domu wakacyjnego jest bardzo rzeźbiarska i architektoniczna i została opracowana z artystycznym podejściem. Casa Mar to projekt luksusowego domu na plaży dla bohemy i reprezentuje nową stronę minimalistycznej architektury – otwarty budynek z wystarczającą ilością prywatnej przestrzeni dla młodej rodziny. Doskonała lokalizacja domu zainspirowała architektów firmy Coleman-Davis Pagan do stworzenia swojego projektu.

Nowoczesna architektura – letni dom w Puerto Rico

nowoczesny-luksusowy-dom-wakacyjny-Puerto-Rico

nowoczesna architektura elewacji domu letniego

To Domek letniskowy w Puerto Rico ma stabilną konstrukcję betonową, z białą fasadą i wieloma otworami. Jedna strona domu ma ekscytujące akcenty i wygląda na rustykalną. Brązowy kolor i motywy kontrastują z prostą, minimalistyczną architekturą. To ciekawe połączenie stylu rustykalnego i klasycznego widać również we wnętrzu. Eleganckie drewniane meble tworzą przytulną atmosferę na patio, a ściany i podłogi wyglądają mniej więcej szorstko. Kolorystyka jest typowo minimalistyczna – biel, szarość i beż. Ciemne drewniane ściany, nowoczesne obrazy na ścianach i czerwone fotele stanowią akcenty.

Rustykalny i nowoczesny – ekscytująca mieszanka stylów we wnętrzu domku letniskowego

Jadalnia-dom wakacyjny-casa-mar

Drewniane schody wewnętrzne domku

Kreatywne podejście architektów zakończyło się sukcesem Domek letniskowy otwartej, a jednocześnie stabilnej konstrukcji, która wygląda nowocześnie, ale też rustykalnie, łącząc elegancję i styl bohemy. Przeciwieństwa się przyciągają – i tak drewno, kamień, beton i szkło tworzone są przez architektów w wyjątkowy sposób Coleman-Davis Pagan połączone, aby stworzyć ten ekskluzywny domek letniskowy.

Od Abigail

Eleganckie łóżko z baldachimem w sypialni

czarne łóżko z baldachimem letni dom sypialnia

Skandynawski styl w salonie

czerwone-meble-salon-skandynawski styl

Meble skórzane w salonie

Skórzana sofa-skórzany fotel-salon-Casa-Mar

Czarno-biała kuchnia

Luksusowe wnętrze czarno-białej kuchni

Basen z meblami ogrodowymi

nowoczesny-domek-letniskowy-basen-meble-patio

Nowoczesna fasada – minimalistyczny domek letniskowy

nowoczesna-architektura-ciekawa-fasada-domek-wakacyjny

Casa Mar -domek letni- plan

Plan domu wakacyjnego Casa Mar