architektura

Imponująca koncepcja domu 3D jak piramida autorstwa Juana Carlosa Ramosa

koncepcja domu 3d piramida dom juan carlos ramos futurystyczny

Przedstawiliśmy Wam już wiele niezwykłych domów i koncepcji, które przełamują ścieżkę i tworzą oryginalne koncepcje na przyszłość. Architekci i projektanci tworzą niesamowite projekty, które mają futurystyczną estetykę, ale w rzeczywistości nie są tak dalekie od rzeczywistości. Podobnie jest z tym imponującym Koncepcja domu 3D z Juan Carlos Ramos. „Dom Piramidy” został zaprojektowany na konkurs architektoniczny i jak sama nazwa wskazuje dom ma kształt piramidy. Podobnie jak Luxor Hotel w Las Vegas, Ramos zaprojektował prywatną rezydencję, której wnętrze zostało podzielone na 12 różnych stref.

Koncepcja domu 3D autorstwa Juana Carlosa Ramosa

wizualizacja 3d koncepcja domu piramida juan carlos ramos

Prosty geometryczny kształt tego piramidalnego domu ma czystą estetykę, podczas gdy budynek pozostaje niezwykle przyciągający wzrok ze względu na swój kultowy, choć rzadko używany kształt. Ten niezwykły Koncepcja domu 3D ma kilka interesujących atrakcji. Po pierwsze, liczne okna na czterech dużych trójkątnych fasadach, które wpuszczają do domu naturalne światło. Ogromne okno obejmuje całą stronę domu, co wizualnie rozjaśnia projekt.

Koncepcja domu 3D o futurystycznej estetyce

3d koncepcja domu piramidalny juan Carlos ramos garaż

Można powiedzieć, że ta wizualizacja architektoniczna 3D reprezentuje koncepcję przestrzenną oszczędzającą miejsce. Dom jest optymalnie podzielony przestrzennie na 12 stref, w tym bibliotekę, balkon, garaż, dwie sypialnie, a nawet studio nagrań.

mały balkon na szczycie piramidy

3d architektura koncepcja piramidy juan carlos ramos okno

Dom jest wykonany w 3D Max, Vray, Itoo Forest, Photoshop i After Effects i na razie pozostaje tylko wizualizacja 3D. Ale wydaje się to takie realistyczne. Jedyną rzeczą, którą architekci powinni wziąć pod uwagę, jest kwestia prywatności. To całkowite przeszklenie nie wszystkim odpowiada.

Widok z daleka

wizualizacja architektury 3d piramida dom juan ramos

piękna przeszklona fasada

piramidy dom wizualizacja 3d przeszklona fasada

realistyczna wizualizacja architektury 3D

3d-dom-koncepcja-piramidy-juan-ramos-futurystyczny-nowoczesny

3D realistyczna koncepcja domu juan Carlos Ramos piramida szklana fasada

Plan piętra

 3d koncepcja domu piramida juan Carlos ramos plan piętra