architektura

Fascynująca architektura inspirowana minimalizmem

Dom Riva San Vitale w Szwajcarii

minimalistyczna-architektura-Riva-Dom-San-Vitale

Gdzieś w Riva San Vitale w kantonie Ticino w Szwajcarii znajdziesz ten wspaniały? Architektura pod wpływem minimalizmu. Riva San Vitale House to wyjątkowa minimalistyczna architektura, która charakteryzuje się konstrukcją, lekkością i luksusowym wyglądem. Jeśli więc szukasz naprawdę kreatywnego i nowoczesnego miejsca, ten dom może posłużyć jako wzór. Nawet dla własnego projektu.

Dom Riva San Vitale – architektura inspirowana minimalizmem

Riva-San-Vitale-architektura-domu-pod wpływem-minimalizmu

Riva San Vitale House to dom z nowoczesnym Architektura pod wpływem minimalizmu. Reprezentuje niezwykłą koncepcję luksusowego domu. Architektami tego arcydzieła są Gianluca Martinelli Architetto. Zespół projektowy składa się z Lindy Cincinelli, Simone Ruffoni oraz kluczowych inżynierów Marco Chiesa i Massimo Michelazzi. Wszyscy pracowali razem, aby zapewnić prawdziwe schronienie klientom, którzy chcą uciec od szarego i nudnego świata jednolitości.

Basen i architektura inspirowana minimalizmem

basen-obszar-Riva-SanVitale-Dom

Pokazuje Riva San Vitale autorstwa Gianluca Martinelli Architetto Architektura pod wpływem minimalizmu. Liczy na nowoczesny i przestronny basen jako centralną i podstawową część zewnętrzną. Krajobraz jest w większości wykonany z betonu i nie składa się z roślin ani drzew. Podwórko świetnie nadaje się do rozgrywek sportowych. Za chwilę możesz stworzyć zewnętrzną przestrzeń fitness.

kolorowe meble dziecięce

nowoczesny wystrój wnętrz

To wspaniale Architektura pod wpływem minimalizmu ale w środku jest zupełnie inna. Projektanci wnętrz używali wszystkiego za dużo. Głównym celem jest sprawienie, by mieszkańcy czuli się komfortowo. Naprawdę duża dawka luksusu i wielkości. Tak, każdy pokój nie jest zbyt zatłoczony dekorami i meblami. Ich cena i jakość są w rzeczywistości wysokie, ale taka inwestycja się opłaca.

Abigail

    stylowa aranżacja wnętrz drewniane schody

stylowe-wnetrza-drewniane schody

piękna ciemna drewniana podłoga

piękna drewniana podłoga

Elementy szklane w architekturze inspirowane minimalizmem

elementy szklane-zainspirowane-architekturą-minimalizm

minimalistyczna architektura w Szwajcarii

minimalistyczna-architektura-szwajcaria

nowoczesny-dom-szwajcaria-oświetlenie

projektowanie-krajobrazu-Riva-SanVitaleHouse

nowoczesne-zewnętrzne-RivaSan-VitaleHouse