architektura

Ekologiczny dom w Kansas

Ekologiczny dom w Kansas

Zrównoważona architektura jest dziś bardziej niż atrakcyjna, ponieważ podejście przyjazne dla środowiska staje się coraz bardziej popularne wśród rodzin. To także perspektywiczne podejście do życia, biorąc pod uwagę coraz rzadsze zasoby. Oto przykład zrównoważonego domu, który obejmuje przestrzeń mieszkalną, handlową i warsztatową w jednym, zaprojektowanym przez architektów Lauren i Erica Wendlandta z firmą architektoniczną Kansas City Framework Design.

Dom przyjazny środowisku w nowoczesnej architekturze Kansa

dom przyjazny środowisku - projektowanie wnętrz

6500 stóp kwadratowych dom przyjazny dla środowiska (Dwa biura, dwa mieszkania i sklep z drewnem / meblami) w zachodniej dzielnicy Kansas City w stanie Missouri, jest częściowo wyłożony boazerią z rozebranych stodół Kansas. Architekci opisują swój styl projektowania jako klasyczno-modernistyczny, z odrobiną eklektyzmu. We wnętrzu wykorzystany parkiet dębowy z okolicy został faktycznie wykorzystany jako poziomy dekor z drewna. Recykling nazywany jest technologią przyszłości, przekształca stare materiały we współczesny i nowoczesny design.

Zrównoważony wystrój wnętrz wykonany z materiałów pochodzących z recyklingu

Ekologiczny dom w Kansas - salon

To dom przyjazny dla środowiska łączy tradycję z nowoczesnością. Ma zarówno inspirujące, jak i inspirujące miejsce do pracy, a jego charakterystyczna atmosfera z dużymi oknami stwarza poczucie wolności. Współczesne schody prowadzą do pomieszczenia przypominającego loft. Zrównoważone systemy w domu obejmują systemy recyklingu, systemy fotowoltaiczne, słoneczne podgrzewacze wody, izolację i płytki wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu, pasywną wentylację, podwójne i niskie toalety i głowice prysznicowe, kamienne ściany termiczne, naturalne oświetlenie i ogród na dachu.

przyjazna dla środowiska szklana fasada architektoniczna

zrównoważony dom kansas schody

nowoczesna przytulna kuchnia w ekologicznym domu