architektura

Eko dom z basenem oferuje komfortowe i energooszczędne życie

Zbuduj dom pasywny z basenem w Ameryce - zrównoważony

Ekskluzywny Eko dom z basenem? oferuje kompaktowe i przestronne przestrzenie mieszkalne na jednym piętrze, uzupełnione słonecznym tarasem i dużą ilością zieleni na wewnętrznym dziedzińcu. Pasywny dom solarny Gansett-Ln o niezwykłym designie znajduje się w Amagansett w USA, w bliskim sąsiedztwie Oceanu Atlantyckiego. Remont i remont tego starego budynku o łącznej powierzchni 215 metrów kwadratowych został przeprowadzony przez Martin Architects w 2009 roku.

Eko dom z basenem i nowoczesnym wyglądem?

Dom pasywny z oświetleniem nocnym basenu

Nowoczesny jednopiętrowy Eko dom z basenem? reprezentuje nowoczesne schronienie od codzienności, wyróżnia się inteligentną koncepcją, przejrzystym językiem projektowania i optymalnym wykorzystaniem przestrzeni. Pionierski projekt to pomieszczenia, w których można mieszkać naprawdę dobrze – z dużą ilością światła i wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów. Meble w salonie zostały wykonane w stylu loftowym. Strefy wewnętrzne i zewnętrzne zostały harmonijnie połączone ze sobą poprzez przeszklenia od podłogi do sufitu.

Eko dom z basenem i wystrojem wnętrz o przyjemnym wyglądzie

Dom solarny podwórko basenu pasywnego

Jedna rodzina-Eko dom z basenem? oferuje ultranowoczesne życie na jednym poziomie. Salon otwiera się na wewnętrzny dziedziniec i częściowo zadaszony taras za pomocą dużych przesuwnych drzwi. Cedr i dąb były głównymi elementami wystroju wnętrz. Na piętrze dziennym otwarta część dzienno-jadalna z dołączoną kuchnią i przeszkleniami od podłogi do sufitu zapewniają przestronność i wygodę. Wnętrze wydaje się jasne i gościnne. Centralna wyspa kuchenna z blatem kuchennym jest szczególną atrakcją w całej koncepcji pomieszczenia. Dopełnieniem tego obszaru jest przestronna łazienka z wanną i kabiną prysznicową.

Buduj energooszczędnie

USA budują oświetlenie nocne domu ekologicznego

Celem pracowni architektonicznej jest zmniejszenie części kosztów energii lub ich całkowite uniknięcie poprzez integrację alternatywnych źródeł energii Martin Architekci od momentu powstania w 1998 roku. Poza tym Eko dom z basenem?, pracownia stara się realizować projekty budowlane spełniające najwyższe wymagania ekologiczne i ekonomiczne. Projekty w harmonii z człowiekiem i naturą, solidne rzemiosło, jakościowy dobór materiałów i produkcja stanowią podstawę filozofii firmy.

Zrównoważona architektura – w zgodzie z ludźmi i naturą

Dom zero energii z basenem - dużo zieleni na zewnątrz

Wygodny salon z kominkiem

Leżak, kominek, przytulny eko dom

Drewniana okładzina ścienna – jasny dąb i drewno cedrowe

Okładziny ścienne z dębu

Przeszklenia od podłogi do sufitu łączą obszary wewnętrzne i zewnętrzne

Eko dom wysoki sufit, zbuduj okładzinę drewnianą wygodnie, energooszczędnie

Nowoczesna lada kuchenna – okna od podłogi do sufitu również w kuchni

Wyposażenie kuchni okna od podłogi do sufitu z drewna cedrowego dębowego

Łazienka z bezpośrednim wyjściem do ogrodu

Kabina prysznicowa o wyglądzie drewna z zielonymi płytkami w łazience

Przestronne wnętrze z prostym wyposażeniem

Energooszczędny dom USA drewniane okładziny ścienne

Tak wyglądał dom wcześniej

Remont domu Gansetta Martin Architects

Dom pasywny Gansetta-Ln

Energooszczędny dom pasywny USA nad Oceanem Atlantyckim