architektura

Drewniany dom w Kalifornii obiecuje relaks i spokój

Elewacja domu drewnianego - nowoczesny design

Ten długi, wąski projekt zaprojektowało biuro architektoniczne Turnbull Griffin Haesloop Architects Drewniany dom z koncepcją połączenia go z otoczeniem. Budynek znajduje się w Sewastopolu w Kalifornii i oferuje ciekawą alternatywę projektową: w projekcie zewnętrznym zastosowano drewniane podpory. Platformy wokół domu są otwarte z jednej strony na basen, az drugiej na studio/garaż. Drewniana fasada z masywnymi oknami wygląda zachęcająco i przytulnie.

Nowoczesny projekt domu – drewniany dom w Kalifornii

nowoczesna architektura domu - nieruchomość w lesie

Południowe światło wpada do Dom dzięki świetlikom i wielu oknom. Kiedy wchodzisz do tego domu o powierzchni 1700 metrów kwadratowych, lukarna wznosi się nad jadalnią i widok naprawdę staje się wyjątkowy. Budynek wydaje się otwarty i gościnny. Wystrój wnętrza uzupełniają dzieła sztuki, które mieszczą się w długim regale. Dom wieńczy metalowy dach. Dwa przestronne tarasy i ciekawie zaprojektowane tereny zewnętrzne pod drzewami zapowiadają relaks i wyciszenie.

 Ciekawy pomysł na aranżację wnętrz z USA

nowoczesny wystrój wnętrz - drewniany dom w lesie

Rezydencja Sewastopola jest pomalowana na ciepłe kolory, a otaczające ją drzewa dodają spokojnego ogólnego wrażenia. Nieruchomość, zaprojektowana przez TGH Architects i ukończona w 2008 roku, to doskonała równowaga między naturą a technologią. Nieruchomość charakteryzuje się przejrzystą, prostą i inspirującą strukturą.

Drewniany dom w lesie - projekt wnętrza łazienki

Drewniany ogród przydomowy – innowacyjna architektura

Aranżacja wnętrz w nowoczesnym drewnianym domu

Drewniana dekoracja domu