architektura

Dom w Nagoi – nowoczesny, kompaktowy dom

Od Załóżmy biuro projektowe

nowoczesna architektura - elewacja

Zaprojektowany przez biuro projektowe Suppose, ten kompaktowy, nowoczesny Dom w Nagoi, Japonia łączy przestrzeń do życia i pracy. Architekci starali się zjednoczyć różne środowiska zamiast je rozdzielać. Dlatego kwiaciarnia, galeria sztuki i salon zostały umieszczone pod jednym dachem w ekscytujący, nowoczesny sposób. W ten sposób dom zapewnia wszystko, czego potrzebują jego właściciele.

Nowoczesny mały dom w Nagoi

ciekawy pomysł na aranżację wnętrza - nowoczesny dom w Japonii

Nowoczesny  Dom w Nagoi ma trzy poziomy. Pierwsza obejmuje kwiaciarnię i galerię. W tym pomieszczeniu kwiaty wyglądają jak część galerii sztuki, a ta niezwykła mieszanka nadaje temu miejscu niepowtarzalny klimat. To przyjemne miejsce do pracy i jednocześnie zachęcająca przestrzeń dla klientów.

nowoczesny wystrój wnętrz – dom w Japonii

ciekawe wnętrze - salon w domu w Nagoya

Na drugim piętrze znajduje się duży taras i część dzienna, która łączy salon, jadalnię i kuchnię. A ostatnie piętro to najbardziej prywatna strefa we współczesnym świecie  Dom w Nagoi – sypialnia i łazienka z dodatkowym tarasem, trzy kondygnacje połączone są krętymi schodami. Obie części mieszkalne urządzone są w minimalistyczny sposób. Proste meble powinny zapewniać mieszkańcom dobrze zabezpieczoną przestrzeń.

niezwykły nowoczesny dom w Japonii – z galerią

Dom w Nagoi - ciekawa nowoczesna architektura

Zewnętrzna część nowoczesny dom został zaprojektowany w sposób współczesny. Jej prostokątny kształt przypomina akordeon. Ściany są pomalowane na biało, północno-wschodnia strona domu składa się ze szklanej fasady, która wpuszcza wystarczającą ilość światła do pomieszczeń mieszkalnych. Na pierwszym piętrze elewacji południowej również znajdują się niskopodłogowe okna, co sprawia, że ​​pomieszczenie wydaje się bardziej otwarte i zapewnia lepsze oświetlenie w kwiaciarni i galerii. Kwiaty i zdjęcia są widoczne z zewnątrz i zapraszają klientów do wejścia do sklepu. Klatka schodowa jest również widoczna i stoi jak dzieło sztuki w galerii.

KH Christova