architektura

Dom rodzinny z tarasem na dachu, basenem i malowniczym widokiem na jezioro

Solidny dom współczesna architektura czteropiętrowy basen

To fascynujące Dom rodzinny z tarasem na dachu a basen na dachu oferuje spektakularne widoki na jezioro Okanagan, które znajduje się w pobliżu Kelwna w południowej Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie. Pracownia projektowo-architektoniczna David Tyrell Architecture spełniła marzenia wielu osób tym projektem. Piękny budynek ma cztery kondygnacje, szeroki taras słoneczny z wbudowanym basenem i zachwyca ciekawą architekturą i luksusem.

Prywatny dom rodzinny z tarasem na dachu w Kanadzie

Słoneczny taras leżaki projekt domu basen

Co w tym? Dom rodzinny z tarasem na dachu Występuje w obfitości jest światło słoneczne. Wnętrze jest jasne i przestronne, z dużą ilością ogromnych przeszklonych ścian i okien, które jednocześnie oferują różne i atrakcyjne widoki na przyrodę. Połączone ze sobą salony zostały nowocześnie urządzone w ciepłej kolorystyce iw pełni wyposażone. Taras na dachu wygląda jak naturalne przedłużenie krajobrazu. Basen na dachu jest prawdopodobnie centralnym punktem domu. To wymarzone miejsce na relaks – nad basenem można poleżeć w słońcu, napić się czegoś bezalkoholowego i cieszyć się malowniczym widokiem. Ten wspaniały projekt Davida Tyrella stał się symbolem stylu i innowacji dzięki prostemu projektowi.

Współczesna architektura – czteropiętrowy dom jednorodzinny z tarasem na dachu

Dom Nowoczesny Basen Kelowna Kanada-Okanagan Lake

Wysoki sufit robi wrażenie we wnętrzu. Na drugim piętrze znajduje się garaż o ciekawej konstrukcji. Stamtąd masz możliwość ponownego spojrzenia na piękną okolicę. Nowoczesna prywatna Dom rodzinny z tarasem na dachu, który tworzy harmonijny obraz z otoczeniem jest tak naprawdę wzorem dla nowoczesnej architektury. Został zbudowany na powierzchni 10 000 m² i wygląda jak wierzchołek góry lodowej nad ziemią, podczas gdy jego większa część pozostaje ukryta w pochyłych skałach.

Piękno i prosta elegancja

Balkon ganek schody dom widok na dach jezioro

Planowanie solidnego domu trwało ponad rok. Po 2 latach prace budowlane zostały zakończone. Wyjątkowa rzecz w tym Dom rodzinny z tarasem na dachu jest w rzeczywistości jego wyjątkową lokalizacją w środku chronionego obszaru w pobliżu miasta Kelowna. Prace budowlane wymagały specjalnych zezwoleń. Klient, Mission Group Construction – szanowany lokalny budowniczy, był monitorowany i kontrolowany przez cały proces budowy, utylizacji i przechowywania materiałów, a także zarządzanie projektem.

Nowoczesny solidny dom – projekt i koncepcja

Salon biała jadalnia-czerwone krzesła wysoki sufit

Architekt David Tyrell chciałem zbudować nowoczesny dom, który najlepiej pasowałby do osobowości właściciela. Światło słoneczne, nowoczesna atmosfera i komfort były słowami kluczowymi podczas planowania i wyposażenia. Ponieważ przedmioty znajdują się w centrum ludzkiego życia w zachodniej kulturze nowoczesnej, Tyrell celowo próbował odejść od tej tendencji i zreorganizować przestrzeń w nowy sposób, aby przedmioty spełniały swoją pierwotną funkcję – mianowicie ułatwiania życia ludziom. Wykonując Dom rodzinny z tarasem na dachu upodobanie architekta do geometrycznych kształtów widać na wybrzeżu Morza Okanagan.

Malowniczy widok na jezioro

Projekt domu marzeń Kanada basen

Przytulne patio

Meble ogrodowe z rattanu na patio?

Otwarte przestrzenie – blat kuchenny i krzesła

Białe krzesła-meble kuchenne-apartament na otwartym planie

Klatka schodowa – kajak jako dekoracja

Projekt schodów Kanada Okanagan

Elegancka sypialnia z dużymi taflami szkła

Wymarzona sypialnia z widokiem na morze?

Oświetlenie tarasu – wygodne leżaki

Leżaki do oświetlenia zewnętrznego willi

Latarnie na tarasie na dachu

Projekt ogrodu latarni

Kuchnia z wysokim sufitem

Projekt kuchni z widokiem na jezioro Okanagan lake

Nowoczesna kuchnia w kolorze białym

Dopasowana kuchnia białe wiszące lampy zaprojektuj blat kuchenny

Elegancki wystrój łazienki – wanna i ogromny szklany panel

Wanna łazienkowa nowoczesny wystrój