architektura

Dom prefabrykowany z lustrzaną fasadą łączy w sobie elegancję, funkcjonalność i wygodę

dom prefabrykowany z lustrzaną fasadą budynek-schody-krajobraz-1

W dzisiejszym artykule chcielibyśmy przedstawić Państwu modułowe ÖÖD Dom prefabrykowany z lustrzaną fasadą wprowadzić. Imponujący dom został wykonany z cegły & Wonder zaprojektowany i można go zmontować w ciągu ośmiu godzin. Elegancki mały dom, pokryty lustrzanym szkłem, został zaprojektowany i wyprodukowany w Estonii i ma powierzchnię 18 m². W projektach ÖÖD funkcjonalność i komfort są bardzo ważne, ponieważ domy modułowe są umieszczane w różnych lokalizacjach na krótkie pobyty. Pierwotnie modułowy dom prefabrykowany z lustrzaną fasadą został zaprojektowany specjalnie dla domów wakacyjnych i hoteli. Ze względu na niewielkie rozmiary, prefabrykowany dom można zmontować w dowolnym miejscu w Estonii bez pozwolenia na budowę. Mały, mobilny dom oferuje miejsce dla dwóch do trzech osób i płynnie wtapia się w otoczenie.

wejście-prefabrykowany dom-okładzina z drewna-weranda-2

Na pierwszy rzut oka fascynująca lustrzana fasada jest niewątpliwie zauważalna. Lustrzane szkło z trzech stron domu odbija otaczający krajobraz, dzięki czemu dom łączy się z naturą. Wejście do domu znajduje się z tyłu budynku, wyłożonego drewnem. Poszczególne pomieszczenie w tym prefabrykowanym domu z lustrzaną fasadą zostało sprytnie zorganizowane i udekorowane, aby podkreślić poszczególne obszary i oddzielić je od siebie. Studio posiada wykonane na zamówienie łóżko, aneks kuchenny, salon i łazienkę. Duże i wygodne łóżko zapewnia spokojny sen. Pod drewnianą ramą łóżka znajduje się rozkładane łóżko zapewniające dodatkową przestrzeń do spania.

widok-futro-szkło-przód-strefa-sypialna-3

Na końcu korytarza znajduje się nowoczesny fotel oraz czarno-biała lampa podłogowa, które zamieniają przestrzeń w przyjemny kącik relaksu i czytania. Duże okno zapewnia nieograniczony, fantastycznie piękny widok. Ścianka działowa z matowego szkła oddziela łazienkę od części dziennej, nie ograniczając dopływu światła do środka. Łazienka wyposażona jest w deszczownicę, małą umywalkę i toaletę. Dom wyposażony jest w nowoczesną, zautomatyzowaną technologię oraz posiada regulowane ogrzewanie podłogowe, chłodzenie oraz oświetlenie LED. Na drewnianej werandzie na zewnątrz znajduje się wbudowane jacuzzi, z którego można oglądać i podziwiać zapierające dech w piersiach otoczenie.

część sypialna-wysuwane łóżko-okno front-komoda-4

Niestety tak fascynujące i nowoczesne fasady ze szkła lustrzanego mogą stanowić zagrożenie dla dzikiego ptactwa. Odbicia w lustrze symulują przestrzeń życiową. Aby szklane fronty były skutecznie i trwale widoczne dla ptaków, wskazane jest podjęcie w odpowiednim czasie działań, takich jak wykorzystanie atrapy ptaków.

dom prefabrykowany-mały-do czytania narożnik-fotel-5

studio-prysznic-salon-oświetlenie-6

umywalka-łazienka-toaleta-okno-front-7

jacuzzi-weranda-rośliny-drewno-8

* projekt autorstwa Cegła & Zastanawiać się