architektura

Dom na wyspie – chata ze stylem

elegancki dom na wyspie ze szkła i drewna

Dokładnie to robią ze swoim projektem Architekci WRB Dom na wyspie mają na celowniku. Hakan Widjedal, Natasha Racki i Philip Berghoff założyli pracownię architektoniczną Widjedal Racki Bergerhoff w 2004 roku, podobnie jak projekt został ukończony. Twoje projekty są realizowane w bliskiej relacji z klientami i budowniczymi, gdzie koncepcja, projekt i budowa są postrzegane jako nierozłączne aspekty, aby zagwarantować zoptymalizowany efekt końcowy.

Nowoczesna architektura – dom na wyspie

stylowy projekt domu i ogrodu

Wnętrze domu jest oddzielone od zewnątrz przesuwaną szklaną ścianą, dzięki czemu roztacza się widok na morze i okolicę, która obejmuje 500-letni dąb, sosnę i skały. To Dom na wyspie, Zbudowany na powierzchni 150 metrów kwadratowych powstał z myślą o młodej rodzinie z dziećmi. Teraz uważamy, że architekci zrobili wszystko, co w ich mocy. Dom jest w połowie za sękatymi sosnami.

Dom na wyspie – nowoczesny design z wygodnym wnętrzem

stylowy wystrój wnętrz domu salon

Duża powierzchnia socjalna obejmuje podłogę, zadaszenie oraz wolnostojący rdzeń na media. Dom na wyspie zaprasza również naturę do szerokiego wykorzystania drewna we wnętrzu. Sypialnie, schowek i łazienka wychodzą na dziedziniec, a oddzielna sauna to wygoda tej nowoczesnej Dom na wyspie dodany.

stylowy dom drewniany taras

stylowa drewniana fasada domu

stylowe szklane drzwi przesuwne do domu

nowoczesny domek - jezioro