architektura

Dom Kempeneers – ciekawy pomysł na projekt z Belgii

przez Klaarchitectuur-Architektur

Moderne Hausgesltatlung - minimalistyczny design

Ten mały, ciekawy dom położony jest na wsi w Belgii. Tak zwany Dom Kempeneerów,  zaprojektowany przez architektów Klaarchitectuur to prowincjonalny dom o powierzchni 470 m², który łączy się ze środowiskiem naturalnym. Składa się z dwóch kondygnacji, które dzielą nieruchomość na dwie nietypowo zaprojektowane strefy.

nowoczesny projekt domu z Belgii

nowoczesna architektura - kamienna elewacja

To Dom Kempeneerów stoi na równym terenie i jest otoczony z trzech stron zieloną trawą. Czwarta strona jest połączona z drogą szeroką żwirową ścieżką. Nie ma specjalnego traktowania, które jest widoczne w przestrzeniach zewnętrznych. Jedyną roślinnością otaczającą nieruchomość jest trawa.

dom Kempeneerów

minimalistyczna architektura o ekscytującym kształcie

Dom Kempeneerów ma ciekawie ukształtowaną strukturę. Główne wejście i pobliski garaż są odsłonięte od świata zewnętrznego ścianą przylegającą do górnej kondygnacji budynku. Piwnica jest przestronna i ma również wydłużone ściany. Na pierwszym piętrze znajduje się duża część dzienna, zamknięta z tyłu masywną ścianą z małym oknem i otwarta od frontu. Na drugim piętrze znajduje się część sypialna z przynależnym tarasem .

nowoczesny wystrój wnętrz z Belgii

minimalistyczny wystrój wnętrz - kolorowe obrazki w salonie

Elewacja pokryta szarą cegłą. Udaje im się odświeżyć nieco rustykalny wygląd starszego budynku. Ten surowy wygląd zewnętrzny przynosi pewne wrażenie, a kiedy goście, którzy Dom Kempeneerów zaskoczy Cię gościnna i przytulna atmosfera.

Wnętrze tego Dom Kempeneerówjest bardzo nowoczesny i minimalistyczny w designie. Charakteryzujący się białymi ścianami i sufitami, ciemnoszarą częścią dzienną i drewnianymi podłogami w sypialniach, wystrój wnętrz wygląda nowocześnie i stylowo. Wszystkie pokoje są dobrze oświetlone i zapewniają widok na okolicę.

KH Christova