architektura

Dom „Colorado Mountain” to lekcja luksusu

Marquis Estate of Cherry Creek jest luksusowy? Dom “Góra Kolorado”, Opracowane przez biuro architektoniczne Page 7 Rozwiązania. Ten wspaniały współczesny dom jest zbudowany na rogu Fifth Avenue i Saint Paul Street, w Cherry Creek, Denver. To także główna dzielnica handlowo-gastronomiczna Denver, z 320 niezależnymi sklepami, butikami, galeriami i restauracjami. Biorąc pod uwagę, że Denver ma 300 słonecznych dni w roku, łatwo zrozumieć, dlaczego ludzie kochają ten obszar.

To Dom “Góra Kolorado” – nowoczesna, luksusowa nieruchomość

Tutaj znajdziesz ten oszałamiający współczesny styl niepowtarzalny Dom “Góra Kolorado”. Ma uderzającą fasadę o nowoczesnej architekturze liniowej, szklane ściany od podłogi do sufitu wykonane z najlepszego drewna, stali nierdzewnej i kamienia naturalnego. Rezydencja o powierzchni 7066 metrów kwadratowych jest skąpana w świetle – wszystkie pokoje są jasne i zachęcające. Przestrzeń mieszkalna obejmuje cztery sypialnie, pięć łazienek, basen i spa, klimatyzowaną piwniczkę na 1200 butelek, szklany most łączący bibliotekę z biurem na antresoli, salon kinowy, domową salę fitness z prysznicem parowym, ogrzewanie podłogowe, klimatyzatory cyrkulacyjne gazowe i wiele więcej.

Nowoczesna lekcja w Denver Townhouse w luksusie

luksusowy dom w Denver - elegancka część mieszkalna

Cóż, to oznacza luksus! Wraz ze wszystkimi szczęśliwymi właścicielami cieszą się inspirujące zachodnie widoki na góry. Pokoje Dom górski w Kolorado są płynnie połączone z obszarem zewnętrznym. Rozrywkowe i relaksujące miejsca w ogrodzie oferują prawdziwe życie na świeżym powietrzu.

Salon z luksusowymi meblami

nowoczesny pomysł na projekt - kolorowa dekoracja

nowoczesny wystrój wnętrz - kuchnia

eleganckie wnętrze - basen

stylowa sypialnia z kominkiem

elegancka kamienica w Denver - piwnica z winami

luksusowy dom w USA - przód