architektura

Centrum Wystawowe Zoomlion – nowoczesna architektura o abstrakcyjnych kształtach

zoomlion centrum wystawowe nowoczesna architektura chiny

Centrum Wystawowe Zoomlion a siedziba firmy jest wyjątkowa architektura nowoczesna, co również wpada w krytyczne i bystre oko. Powodem, dla którego wybraliśmy ten budynek jako przykład naprawdę nowoczesnej organizacji urbanizacji w najważniejszych przemysłowych i szybko rozwijających się miastach, jest idealna koncepcja funkcjonalności i elegancji. Silna obecność nowoczesnych elementów i metod łączenia i współpracy jest od razu widoczna.

Nowoczesna architektura łączy technologię i naturę

Genialny budynek Centrum Wystawienniczego Zoomlion tworzą amerykańscy projektanci i architekci amfibiaArc Studio Utworzony. Otrzymałeś zadanie zaprojektowania czegoś naprawdę wyjątkowego i różnorodnego dla producenta maszyn Zoomilion – czołowego producenta pojazdów w Chinach. Projekt jest zdecydowanie udany i znajduje się w centralnej części miasta Changsha, które jest szybko rozwijającą się częścią przemysłową prowincji Hunan. Budynek z widokiem na park badawczy jest pięknym przykładem osiągnięć obu dziedzin – przemysłu i nowoczesnej architektury.

Nowoczesna architektura z innowacjami

nowoczesna architektura ruch technologii zoomlion

Koncepcja centrum wystawienniczego Zoomlion jest bardzo nowoczesna i kompaktowa. Główną ideą tego budynku jest uczynienie z niego idealnego miejsca na imprezy showroomowe i obchody największych chińskich firm. Projektanci i architekci stojący za projektem przełożyli misję firmy na budowę. Po pomyśle wspaniałego i doskonałego połączenia natury z postępem człowieka stało się to architektura nowoczesna wybudowany.

jak skrzydła motyla

nowoczesna architektura centrum wystawowego zoomlion skrzydło motyla

To, co jest naprawdę inne i pomysłowe w projekcie, to funkcja przekształcania. Budynek może w zapierający dech w piersiach sposób zmieniać kształt dzięki najnowszym zdobyczom nauki i przemysłu. Ponadto budynek prezentuje się niesamowicie w każdej pozycji, zwłaszcza przy włączonych nowoczesnych instalacjach oświetleniowych.

Innowacyjna siła

nowoczesna architektura innowacyjna siła chińskiego centrum wystawowego Zoomlion

Centrum wystawiennicze z siedzibą główną Zoomlion zostało zaprojektowane tak, aby naśladować ruchy owada, motyla i smoka. Szklane i solidne platformy ze stali nierdzewnej poruszają się z łatwością, tworząc iluzję motyla w locie i latawca rozkładającego skrzydła.

ekologiczny projekt

nowoczesna architektura centrum wystawienniczego zoomlion ekologiczne wykorzystanie światła

Centrum wystawiennicze Zoomlion zbudowane jest na czterech kondygnacjach. Skomplikowany wzór na wszystkich czterech piętrach jest centralnym elementem proekologicznej misji projektantów – łapania i wykorzystywania naturalnego światła. Cały projekt przedstawiał im inny punkt widzenia architektura nowoczesna jako prawdziwe arcydzieło.

wystarczająca ilość światła

nowoczesna architektura centrum wystawienniczego zoomlion padanie światła

Oświetlenie nocne

nowoczesna architektura centrum wystawowego zoomlion oświetlenie nocne

Oświetlenie i ładne efekty

nowoczesna architektura oświetlenie centrali firmy zoomlion

Projekt zewnętrzny

zoomlion centrum wystawowe nowoczesna architektura motyl

zoomlion centrum wystawowe siedziba firmy nowoczesna architektura

Oko ptaka       nowoczesna architektura centrum wystawowe zoomlion chiny

Widok z podjazdu

nowoczesna architektura centrum wystawowe zoomlion abstrakcyjne kształty

Nowoczesna architektura i relacja między wnętrzem a zewnętrzem

Abigail