architektura

Art Landhaus Röling

nowoczesna architektura - poniżej szklana fasada

Chatka Röling to nowoczesny dom zaprojektowany przez holenderskiego architekta Paula de Ruitera. Reprezentuje styl życia i pasję swoich właścicieli, którzy są kolekcjonerami sztuki. Zakłada to, że powinno być wystarczająco dużo miejsca na ekspozycję dzieł sztuki. Nie tylko to, to Landhaus Röling musi być otwarty na otaczające piękno naturalnego jeziora i ogrodu.

Sztuka w Landhaus Röling

Dekoracja wnętrz w małym domu - art

To Landhaus Röling zaprojektowano na trzech poziomach, z których najniższy to piwnica. Pozostałe dwa poziomy zawierają obszary mieszkalne i wszystkie są skierowane w tym samym kierunku. Ten poziom jest głównym punktem wejścia do Chatka. Wejście frontowe prowadzi do przedpokoju z wiszącą szafą. Na lewo jest kuchnia, do której można się dostać przez przesuwane drzwi. Po prawej stronie znajduje się przestronny salon, do którego również można się dostać przez przesuwane drzwi. Jadalnia łączy się z salonem i kuchnią w tym współczesnym otwartym planie piętra. Całe piętro wyróżnia się przeźroczystą fasadą i czterema szklanymi ścianami. Oznacza to maksymalne oświetlenie i pełny widok na krajobraz.

Projekt wnętrz – Landhaus Röling

ekscytująca budowa domu - od strony elewacji

Schody na drugi poziom znajdują się pośrodku Dom wiejski Röling i wychodzi na główne wejście. Na piętrze znajduje się przestronna galeria, która umożliwia ekspozycję licznych obrazów i rzeźb. Znajdują się tu trzy sypialnie. Konstrukcja tego poziomu jest znacznie bardziej zamknięta solidnymi ścianami, które mają kilka otworów. Po każdej stronie powierzchni wystawienniczej znajdują się dwa otwory, przez które światło wpada i dociera do dzieł sztuki wymagających naturalnego oświetlenia. Pozostałe dwa otwory znajdują się w każdej sypialni jako integralna część salonu.

Wnętrze to mieszanka minimalistycznego designu i wystawy sztuki. Kolorowe i ciekawe dzieła sztuki służą jako akcenty w neutralnych kolorach przestrzeni mieszkalnych, które skąpane są w naturalnym świetle.

KH Christova

nowoczesne wnętrze w salonie