architektura

360 ​​Dom Subarquitectura, Hiszpania

projekt domu spiralnego przez Subarquitectura

Ten dom, że tak powiem, zakręci cię w koło. To  360 Dom Subarquitectura to nowoczesny monolit w Madryt, Hiszpania. To jest nazwane 360 dom ze względu na swój kształt. Nietuzinkowo prezentuje się wewnętrzny dziedziniec, zaprojektowany przez hiszpańskiego architekta Subarquitecturę. Wokół kręci się pięknie zaprojektowana spiralna architektura. Nie, to nie jest złudzenie optyczne, tak właśnie wygląda. Jest tak wykwintny, a jednocześnie tak naturalny, prawda? Można się zastanawiać, jak coś może być jednocześnie tak proste i tak niezwykłe. Teraz ten dom jest nie tylko niezwykły i niepowtarzalny. To reprezentacja prostoty prawdziwego geniusza.

Struktura spiralna

spiralna konstrukcja z domu

Liniowy układ zaczyna się na górnym poziomie, a następnie kończy się zaskakująco na dolnym poziomie z widokiem na basen. Obejrzyj zdjęcia, aby zorientować się w tym fascynującym projekcie architektonicznym. Widać, że dom to mieszanka futurystycznego i nowoczesnego stylu. Okna znajdują się na zewnętrznej ścianie, dzięki czemu pomieszczenia są rozpieszczane naturalnym słońcem. Dom otoczony jest pięknym ogrodem. Idealnie nadaje się na popołudniową herbatę lub po prostu czytanie książki w świetle dziennym. Czarna fasada bardzo szykownie kontrastuje z pięknymi białymi wnętrzami.

Magnetyczna ciemna fasada

Dom 360 - innowacyjny projekt

Ten dom to nie tylko dzieło sztuki, to efektowny luksus. Możesz zobaczyć każdy szczegół 360 domów Jest pięknie zaprojektowany i doskonale współgra z wystrojem i stylem wnętrza. Dom urządzony nowocześnie, stylowo i bardzo szykownie.

projekt domu spiralnego przez Subarquitectura

projekt domu spiralnego przez Subarquitectura

Architektura okrągła - widok z tyłu

Dom 360 wg planu Subarquitectura