Akcesoria

Nóż Bowen Belt – Praktyczne akcesorium dla mężczyzn

Bowen nóż do paska skóra brązowy czarny metal

Jeśli szukasz paska, chcielibyśmy zaproponować ten świetny pomysł. Praktyczne akcesorium łączy skórzany pasek z nożem. Tak zwany Nóż do pasa Bowen schowany w taki sposób, aby nie był widoczny, a w dodatku nie zajmuje miejsca w kieszeni męskiej czy kieszeni spodni. Z kolei skórzany pasek nie tylko spełnia swoją typową funkcję, ale również zapewnia stylowy wygląd.

Nóż Bowen Belt – brązowy skórzany pasek

akcesorium męskie klamra do paska nóż skórzany brązowy

Bowen Knife Company sprzedaje to pomysłowe i praktyczne połączenie noża, klamry i skórzanego paska. Większość noży jest w rzeczywistości trudna do ukrycia lub noszenia, ale ten poręczny nóż do paska Bowen można w razie potrzeby szybko wyjąć z klamry paska. To wyjątkowe akcesorium, które daje mężczyznom możliwość połączenia dwóch niezbędnych elementów w jednym stylowym opakowaniu. Jeśli chodzi o design, masz do wyboru 4 różne i niepowtarzalne typy noży. Skórzany pasek jest z kolei szyty na miarę zgodnie z życzeniem klienta i sprzedawany oddzielnie od noża do paska Bowen. W sumie otrzymujesz naprawdę niezwykłe akcesorium, które można wykorzystać w wielu sytuacjach.

Nóż Bowen Belt – Nóż jest jednocześnie klamrą do paska

klamra do paska metalowy nóż bowen mężczyzn

Teraz spójrz, jak działa nóż Bowen Belt Knife. Zebraliśmy kilka zdjęć. Widać tam również, że nóż może być również używany jako otwieracz do butelek. Ale przekonaj się sam!

Pas Bowen jest szyty na miarę

męski pasek skórzany brązowy nóż akcesoriów

Czarny pasek z nożem Bowen

Bowen nóż do paska skórzany design nowoczesna praktyczna klamra

Nóż Bowen można wygodnie schować w pasie

Akcesoria do noża do paska Bowen dla mężczyzn szyte na miarę

Nóż Bowena w kształcie klamry

konstrukcja noża praktyczna metalowa klamra bowen

Nóż do paska od Firma Bowen Knife.