Akcesoria, styl

Krawat fantazyjny węzełek do krawata – 9 filmów z instrukcjami

Węzły do ​​krawata krawat podwójnie-niezwykła-koszula-koszula-krawat-wzór-mr

Współczesny człowiek pewny siebie kocha powściągliwość, harmonię emocji, przeczytał kilka klasycznych powieści i potrafi co najmniej 3 rodzaje Zawiąż węzeł krawata. A tacy mężczyźni lubią kobiety. Wyobraźmy sobie, że właściwie dobrany kolor i wzór krawata to znak rozpoznawczy takich mężczyzn, wtedy elegancki węzeł krawata stanowi szlachetny podpis ich atrakcyjnej osobowości. Dziś odkładamy skomplikowane instrukcje w stylu „krok po kroku” i proponujemy odważnym panom 9 instrukcji wideo, po których można ćwiczyć zręczność w wiązaniu ekstrawaganckich notatek do krawata. Piękne, długie dodatki z czystego jedwabiu nie wiszą już w ciemnych szafach, pogrążone w zapomnieniu. Dzięki niezwykłym węzłom na szyi zyskują nową interpretację.

Zawiąż eleganckie węzły do ​​krawata – zacznij od węzła Wijk

Krawat-węzeł-świąteczny-Wijk-krawat-szpilka-akcesoria-wielokolorowy-krawat-paisley

Podczas uroczystości trzeba zawiązać elegancki węzeł krawata. Chociaż większość mężczyzn uważa, że ​​to okropne, gdy mówią o zawiązaniu czegoś na szyi. Ale potem niektórzy dżentelmeni zadają sobie pytanie, czy powinni teraz zdecydować się na prosty węzeł krawata. Rozwiązanie tego dylematu można znaleźć kilkoma doświadczonymi ruchami na modnych, jedwabnych dodatkach pod kołnierzyk koszuli. Fani twierdzą, że Wijk Knot, który został określony jako „całkiem świetny”, został wymyślony przez artystę o tym rodzinnym nazwisku. Jej kształt optycznie wydłuża szyję i jest zalecany dla każdej wielkości ciała, co nie jest regułą dla wszystkich węzłów. Przy odpowiednim doborze węzła do krawata nie ma wątpliwości co do sukcesu świątecznego stroju!

Instrukcje dotyczące węzła krawata Wijk

Wiązanie węzła do krawata tulipana – szlachetny akcent Twojej biznesowej stylizacji

Węzły do ​​krawata instrukcje dotyczące wiązania-tulipan-jednokolorowe-wielokolorowe-warianty-krawatów

Ponieważ tulipan to ten rodzaj węzła do krawata, który wymaga mniejszej ilości materiału, jego wybór może z łatwością wpłynąć na długość krawata. Prawdziwą sztuką jest zawiązanie krawata tak, aby jego szerszy koniec sięgał nieco powyżej paska, a wąski koniec był kilka centymetrów krótszy niż szerszy. Ze względów biznesowych nie można uniknąć jedwabnego krawata w węźle tulipana pod kombinacją marynarki i kamizelki. Na pierwszy rzut oka ten węzeł krawata wygląda prawie jak klasyczny. Jednak jej szlachetne piękno skłania się do drugiego spojrzenia w tym kierunku. Wygląda tak pięknie jak wiosenny kwiat, którego imię nosi.

Instrukcje dotyczące węzła tulipanowego

Merowingowski węzeł dla wszystkich fanów „Matrixa” i ekscentrycznego wyrafinowania

Węzły do ​​krawatów Końcówki do krawatów-równomiernie-wielokolorowe-krawaty-jedwabny-wzór-Merovingian-Ediety

Merowingowski węzeł krawatowy wziął swoją nazwę od postaci z filmu „Matrix” – Francuza z pomysłowo zawiązanym krawatem. W ten sposób rzucił nowe światło na prawie zapomnianą technikę wiązania krawata, pierwotnie znaną jako węzeł ediety.

Trinity – egzotyczny rodzaj wiązania krawata

Węzły do ​​krawata instrukcje dotyczące krawatów-świąteczny-biznes-okazje-krawat w paski-kropki-Trinity

Trinity to przykład egzotycznego zawiązania krawata. Na początku wygląda onieśmielająco, ale jego ruchy są dość proste, jak widać na filmie z instrukcjami. Następnie po krótkiej praktyce możesz sam szybko opanować węzeł. Trinity jest uważany za węzeł na specjalną okazję, ale w rzeczywistości jest to dość proste, jeśli chodzi o węzły specjalne.

Instrukcje dotyczące węzła krawata Trinity

Eldredge – spleciony węzeł dzisiejszych arystokratów

Jak zawiązać krawat-instrukcje-warianty-zwykły-kolorowy-krawat-rozpinany-koszula-Eldedge

Węzeł Eldredge to bardzo nowoczesny węzeł krawatowy, który z pewnością przyciągnie uwagę. Jest trudniejszy do zawiązania niż standardowy węzeł. Nie czekaj do następnej świątecznej okazji! Sprawdź ruchy w szczegółowej instrukcji z filmu, a wkrótce zawiążesz ten węzeł szybko i praktycznie. Trzymaj się jednokolorowych krawatów w ciemnych tonach i prostych wzorach za pomocą tego węzła do krawata. Podkreśl złożoność tak szlachetnego akcesorium stylowym, monochromatycznym garniturem.

Instrukcje dotyczące węzła krawata Eldredge

Ostatni szlif luksusowego stroju dla ślub

Krawat-węzeł-eztravagant-niebiesko-kwiatowy-wzór-przykład-kamizelka-pasiasta-koszula-Pekada

Badanie genezy pomysłu i nazwy węzła krawata Pekada okazało się niełatwym zadaniem. Mimo to, a mianowicie ze względu na swój stylowy wygląd, zasłużył sobie na miejsce w naszej kolekcji. Można go polecić tylko na świąteczne okazje i można go kopiować na jednokolorowe krawaty lub krawaty z większym wzorem kwiatowym (jak widać na zdjęciach). Węzeł do krawata Pekada może pełnić rolę perfekcyjnego przyciągania wzroku na stroju pana młodego – piękny i nieco trudny do zdefiniowania jak miłość w sercu.Tak samo upiększające dodatki dla mężczyzn nie cieszą się dużą różnorodnością.

Instrukcje dotyczące węzła krawata Pekada

Zawiąż węzły do ​​krawata Vidalia – stwórz harmonię kolorów

Krawat-węzeł-elegancka-Vidalia-koszula-w-paski-kołnierz-kamizelka-krawat

Piękny, zaokrąglony kształt węzła do krawata Vidalia szczególnie dobrze komponuje się z krawatami w paski oraz z kwiatowym wzorem. Przypomina samą kwitnącą różę i może być bezbłędnie dobrana jako dyskretna ozdoba pod kołnierzykiem koszuli. Po obejrzeniu instrukcji w załączonym filmie zauważysz, że podczas kopiowania Vidalii pewna długość krawata pozostaje w węźle. Strój można uzupełnić kamizelką na koszuli, jeśli nie jesteś fanem wyglądu krótkich krawatów.

Instrukcje dotyczące węzła krawata Vidalia

Linwood Taurus – szeroki węzeł pełen symetrii

Krawaty-rodzaje-krawatów-Linwood-Taurus-przykłady-kombinacje-kolorów-jedwabny krawat

Fani węzłów krawatowych Linwood Taurus bez wątpienia przywiązują go do jego wyboru na biznesowe i świąteczne okazje z dwóch ważnych powodów. Według badań 75 procent ankietowanych uważa, że ​​jest estetyczny, a 90 procent z nich lubi jego zrównoważoną szerokość i symetrię. Można ją imitować krawatami w grafikę lub popularnym wzorem paisley. Kolejną dobrą wiadomością jest to, że każdy z opisanych węzłów wygląda inaczej w zależności od materiału, kroju i podszewki krawata.

Instrukcje dotyczące węzła krawata Linwood Taurus